Milí zákazníci, okrem fyzických zvukových nosičov si môžete priamo prostredníctvom našej stránky zakúpiť celé albumy aj v digitálnej forme - stiahnutím. Postupne u všetkých titulov budeme túto možnosť aktivovať.

Štandardne všetky tituly budú mať možnosť stiahnutia populárneho formátu MP3. Keďže naše vydavateľstvo sa zameriava hlavne na nahrávanie titulov vo vysokej zvukovej kvalite ponúkame možnosť stiahnutia aj vo vysokom rozlíšení v stereo a u niektorých tituloch aj v 5 kanálovom akustickom formáte. Pre poslucháčov, ktorí majú kvalitné zvukové systémy doporučujeme si stiahnuť vysoké rozlíšenie 24 bitov a 88,2 kHz vo zvukovom formáte FLAC.

A to nie je všetko, pre veľmi náročných poslucháčov je určený formát DXD. Je to mimoriadne vysoké digitálne rozlíšenie. Tie nahrávky, u ktorých je k dispozícii táto verzia na stiahnutie, boli nahrávané v rozlíšení až 352,8 kHz a 32 bitov. Predajcov takýchto formátov je v rámci sveta pomerne málo. Preto sme radi, že Vám tento formát môžeme ponúknuť. Samozrejme tiež v stereu a u niektorých titulov aj v 5 kanálovej akustickej verzii.

Súbory na stiahnutie sú skomprimované vo formáte ZIP a zabezpečené heslom. Heslo obdržíte e-mailom po objednaní.

Prosím, podeľte sa s nami o Váš pocit pri počúvaní našej hudby vo vysokom rozlíšení napísaním recenzie. Obzvlášť doporučujeme si vypočuť 5 kanálové verzie nahrávok. Nie každý má doma vysoko kvalitnú 5 kanálovú zvukovú aparatúru. Ak máte takúto možnosť určite ju vyskúšajte, veríme že nebudete ľutovať. Budete mať pocit že ste na koncerte a zažijete priestor v ktorom sa daný titul nahrával.

Dôležité upozornenie! Na sťahovanie je potrebný rýchly a stabilný internet.