O nás

Naša spoločnosť

Rostislav Pavlík - PAVLÍK RECORDS, Hríbiky 232, 02744 Tvrdošín
IČO: 10848339, DIČ: 1020467547, IČ DPH: SK1020467547, Živnostenský register: OÚ v Námestove, Číslo: 510-1188

Naše vydavateľstvo vzniklo v roku 1992 vydaním prvého titulu slovenských ľudových piesní. Od začiatku je jeho súčasťou nahrávacie štúdio vybavené v súčasnosti špičkovou nahrávacou technikou. Zameriavame sa hlavne na snímanie akustických nástrojov. Disponujeme špeciálnou technikou na nahranie akustickej hudby od sólových nástrojov až po symfonický orchester so zameraním na mimoriadnu kvalitu a vernosť zvuku. Nahrávacia technika je prenosná. Väčšina titulov, ktoré sme vydali bola nahratá a spracovaná vlastnou technikou. V súčasnosti je ich okolo 180. Preferované žánre sú vážna hudba, jazz a folklór. Našou prioritou od roku 2006 je vytvárať a vydávať nahrávky tvorby slovenských autorov v podaní špičkových slovenských interpretov, s cieľom uvádzať a popularizovať ich vo svete. Pre tento cieľ sme pripravili dve edície: SLOVAK WORKS a SLOVAK INTERPRETS.

V eshope Vám ponúkame akustickú hudbu veľmi vysokej kvality nahranú vynikajúcou technikou s veľmi prirodzeným zvukom. Nahrávky sú vytvárané v prirodzenom prostredí so zachovaním tých najmenších detailov. Táto hudba je určená prevažne pre audiofilov a milovníkov výborného zvuku spojeného s eleganciou a virtuozitou interpretov.

Všetky naše tituly je možné tiež kúpiť v elektronickej podobe prostredníctvom najznámejších serverov s hudbou ako je iTunes, Amazon a podobne...

Môžete nás sledovať aj na facebooku, alebo na instagrame.